Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Project
af: Projek

en: Date
af: Datum

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Comment
af: Kommentaar

en: Other
af: Ander

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
