Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Comment
ar: التعليق

en: Items
ar: أخبار

en: Other
ar: آخر

en: Empty
ar: فارغ

en: Please wait...
ar: انتظر من فضلك...
