Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Approve
bg: Приеми

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Откажи

en: Date
bg: Дата

en: Sunday
bg: Неделя

en: Monday
bg: Понеделник

en: Tuesday
bg: Вторник

en: Wednesday
bg: Сряда

en: Thursday
bg: Четвъртък

en: Friday
bg: Петък

en: Saturday
bg: Събота

en: Total
bg: Общо

en: Comment
bg: Коментар

en: Items
bg: Новини

en: Other
bg: Други

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
