Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Approve
es: Aprobar

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Project
es: Proyecto

en: Date
es: Fecha

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Comment
es: Comentario

en: Items
es: Elementos

en: Other
es: Otros

en: Task
es: Tarea

en: Activity
es: Actividad

en: Empty
es: Vacío

en: Please wait...
es: Espere, por favor...

en: Adjustment
es: Ajuste
