Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Project
fi: Projekti

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Total
fi: Yhteensä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Items
fi: Aiheet

en: Other
fi: Muu

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Please wait...
fi: Odota hetki...
