Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Date
fil: Petsa

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Comment
fil: Komento

en: Items
fil: Mga bagay
