Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Submit
he: הגש

en: Cancel
he: ביטול

en: Project
he: פרוייקט

en: Date
he: תאריך

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Total
he: סה"כ

en: Comment
he: תגובה

en: Items
he: פריטים

en: Other
he: אחר

en: Empty
he: ריק

en: Please wait...
he: המתן בבקשה...
