Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en:  to
kn:  ಗೆ

en: Please Wait...
kn: ದಯವಿಟ್ಟು ಕಾಯಿರಿ...

en: Reject
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು

en: Error!
kn: ದೋಷ!
