Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Date
lv: Datums

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Total
lv: Kopā

en: Comment
lv: Komentārs

en: Items
lv: Vienumi

en: Other
lv: Cits

en: Empty
lv: Tukšs

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet
