Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Other
my: အခြား
