Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Date
nl: Datum

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Total
nl: Totaal

en: Comment
nl: Reactie

en: Items
nl: Onderdelen

en: Other
nl: Andere

en: Empty
nl: Leeg

en: Unpaid
nl: Onbetaald

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en:  to
nl:  aan
