Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Comment
nn: Kommentar

en: Items
nn: Element

en: Empty
nn: Tom
