Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Approve
ru: Одобрить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отменить

en: Project
ru: Проект

en: Date
ru: Дата

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Total
ru: Сумма

en: Comment
ru: Комментарий

en: Items
ru: Элементы

en: Other
ru: Прочее

en: Task
ru: Задача

en: Approval
ru: Одобрение

en: Activity
ru: Активность

en: Empty
ru: Пусто

en: Unpaid
ru: Неоплачено

en: Please wait...
ru: Обработка...

en: Adjustment
ru: Корректировка

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Please Wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Time Management
ru: Управление Временем
