Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Project
sk: Projekt

en: Date
sk: Dátum

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Total
sk: Celkom

en: Comment
sk: Komentár

en: Items
sk: Položky

en: Other
sk: Ostatné

en: Empty
sk: Prázdne

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...
