Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Approve
sl: Odobri

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Comment
sl: Komentar

en: Items
sl: Notice

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...
