Timesaver (6.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Date
te: తేదీ

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Total
te: మొత్తం

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Items
te: అంశాలు

en: Other
te: ఇతర

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు
