Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Approve
ast: Aprobar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Items
ast: Elementos

en: Other
ast: Otru

en: Empty
ast: Ermu
