Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Project
ca: Projecte

en: Date
ca: Data

en: Sunday
ca: Diumenge

en: Monday
ca: Dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Thursday
ca: Dijous

en: Friday
ca: Divendres

en: Saturday
ca: Dissabte

en: Comment
ca: Comentari

en: Items
ca: Elements

en: Other
ca: Altres

en: Empty
ca: Buit

en: Unpaid
ca: Impagat

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...
