Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Project
da: Projekt

en: Date
da: Dato

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Total
da: I alt

en: Comment
da: Kommentar

en: Items
da: Overskrifter

en: Other
da: Anden

en: Activity
da: Aktivitet

en: Empty
da: Tom

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Adjustment
da: Justering

en:  to
da:  til
