Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Approve
el: Έγκριση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Other
el: Άλλο

en: Empty
el: Κενό

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...
