Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Date
eo: Dato

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Comment
eo: Komento

en: Items
eo: Eroj

en: Other
eo: Alia

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Report By Task
eo: Raportu laŭ taskoj

en: Run Report By Task
eo: eku raportado laŭ taskoj

en: Report by Task
eo: raportu laŭ taskoj
