Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Submit
et: Saada

en: Cancel
et: Katkesta

en: Project
et: Projekt

en: Date
et: Kuupäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Total
et: Kokku

en: Comment
et: Kommentaar

en: Items
et: Kirjed

en: Other
et: Muu

en: Empty
et: Tühi

en: Please wait...
et: Palun oota...
