Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Items
eu: Elementuak
