Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Approve
fa: تایید

en: Submit
fa: ارسال

en: Cancel
fa: انصراف

en: Date
fa: تاریخ

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنجشنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Comment
fa: نظر

en: Items
fa: اقلام

en: Other
fa: دیگر

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...
