Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Date
hi: तारीख

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: Full Name
hi: पूरा नाम
