Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Project
hu: Projekt

en: Date
hu: Dátum

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Items
hu: Elemek

en: Other
hu: Egyéb

en: Task
hu: Feladat

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Empty
hu: Üres

en: Please wait...
hu: Kérem várjon...

en: Adjustment
hu: Igazítás

en: Please Wait...
hu: Kis türelmet...
