Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Approve
it: Approva

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Date
it: Data

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Total
it: Totale

en: Comment
it: Commento

en: Items
it: Articoli

en: Other
it: Altro

en: Activity
it: Attività

en: Empty
it: Vuoto

en: Please wait...
it: Attendere prego...
