Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Approve
ja: 承認

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Date
ja: 日付

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Total
ja: 合計

en: Comment
ja: コメント

en: Items
ja: アイテム

en: Other
ja: その他

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Empty
ja: 空

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en:  to
ja:  ～

en: Please Wait...
ja: しばらくお待ちください...
