Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Items
km: ធាតុ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Empty
km: ទទេ

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...
