Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
