Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Date
ne: मिति

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मङ्गलवार

en: Wednesday
ne: वुधवार

en: Thursday
ne: विहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया
