Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ
