Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Submit
pl: Dodaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Project
pl: Projekt

en: Date
pl: Data

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Total
pl: Razem

en: Comment
pl: Odpowiedź

en: Items
pl: Elementy

en: Other
pl: Inne

en: Activity
pl: Aktywność

en: Empty
pl: Pusty

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Adjustment
pl: Dostosowanie
