Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Project
sv: Projekt

en: Date
sv: Datum

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Total
sv: Totalt

en: Comment
sv: Kommentar

en: Items
sv: Poster

en: Other
sv: Övriga

en: Empty
sv: Tom

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Adjustment
sv: Justering

en:  to
sv:  till
