Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Date
ta: தேதி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Comment
ta: கருத்து

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Empty
ta: காலி

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...
