Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Approve
th: ตรวจสอบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Date
th: วันที่

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Comment
th: ความคิดเห็น

en: Items
th: จำนวน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Please wait...
th: กรุณารอ
