Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Project
tr: Proje

en: Date
tr: Tarih

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Total
tr: Toplam

en: Comment
tr: Yorum

en: Items
tr: Öğeler

en: Other
tr: Diğer

en: Empty
tr: Boş

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...
