Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Approve
uk: Схвалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Project
uk: Проект

en: Date
uk: Дата

en: Sunday
uk: Неділя

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Total
uk: Сума

en: Comment
uk: Коментар

en: Items
uk: Елементи

en: Other
uk: Інше

en: Task
uk: Завдання

en: Approval
uk: Підтвердження

en: Activity
uk: Активність

en: Empty
uk: Порожньо

en: Unpaid
uk: Неоплачене

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Adjustment
uk: Вирівнювання

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en:  to
uk:  до

en: Please Wait...
uk: Зачекайте...

en: Reject
uk: Відмовити

en: Error!
uk: Помилка!
