Timesaver (6.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Project
vi: Công trình

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Total
vi: Tổng

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Other
vi: Khác

en: Empty
vi: Rỗng
