Tinsel (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Blue Lagoon (Default)
am: ብሉ ላጉን (ነባሪ)

en: Ash
am: አሽ

en: Aquamarine
am: አኳማሪን

en: Belgian Chocolate
am: ቤልጂያን ቾክሌት

en: Bluemarine
am: ብሉማሪን

en: Citrus Blast
am: ሲትረስ ብላስት

en: Cold Day
am: ኮልድ ዴይ

en: Greenbeam
am: ግሪንቢም

en: Mediterrano
am: ሜዲቴራኖ

en: Mercury
am: ሜርኩሪ

en: Nocturnal
am: ኖክተርናል

en: Olivia
am: ኦሊቪያ

en: Pink Plastic
am: ፒንክ ፕላስቲክ

en: Shiny Tomato
am: ሻይኒ ቶሜቶ

en: Teal Top
am: ቲል ቶፕ

en: Header
am: ራስጌ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ
