Tinsel (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Blue Lagoon (Default)
ca: Llac Blau (predeterminat)

en: Ash
ca: Cendre

en: Aquamarine
ca: Aiguamarina

en: Belgian Chocolate
ca: Xocolata Belga

en: Bluemarine
ca: Blaumarí

en: Citrus Blast
ca: Ràfega de Cítrics

en: Cold Day
ca: Dia Fred

en: Greenbeam
ca: Raig verd

en: Mediterrano
ca: Mediterrani

en: Mercury
ca: Mercuri

en: Nocturnal
ca: Nocturn

en: Olivia
ca: Oliva

en: Pink Plastic
ca: Plàstic Rosa

en: Shiny Tomato
ca: Tomàquet Brillant

en: Teal Top
ca: Verd blavós sobre

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu
