Tinsel (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Blue Lagoon (Default)
id: Blue Lagoon (Standar)

en: Bluemarine
id: Biru laut

en: Shiny Tomato
id: Tomat Berkilau

en: Left sidebar
id: Kolom sisi kiri

en: Right sidebar
id: Kolom sisi kanan

en: Footer
id: Teks bawah halaman
