Tinsel (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Header
ne: शिर्षक

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ
