Tinsel (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe
