Tinsel (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Blue Lagoon (Default)
pt: Blue Lagoon (Padrão)

en: Ash
pt: Cinzas

en: Aquamarine
pt: Água marinha

en: Belgian Chocolate
pt: Chocolate belga

en: Citrus Blast
pt: Explosão cítrica

en: Mediterrano
pt: Mediterrâneo

en: Mercury
pt: Mercúrio

en: Nocturnal
pt: Noturno

en: Olivia
pt: Oliva

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Left sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Footer
pt: Rodapé
