Tinsel (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Blue Lagoon (Default)
sq: Blue Lagoon (Prezgjedhur)

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe
