Tinsel (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Aquamarine
ast: Aguamarina

en: Belgian Chocolate
ast: Chiculate belga

en: Cold Day
ast: Día frio

en: Mercury
ast: Mercuriu

en: Olivia
ast: Aceituna

en: Pink Plastic
ast: Plásticu rosa

en: Shiny Tomato
ast: Tomate brillante

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina
