Tinsel (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Blue Lagoon (Default)
bg: Синя лагуна (По премълчаване)

en: Ash
bg: Пепел

en: Aquamarine
bg: Аквамарин

en: Belgian Chocolate
bg: Белгийски шоколад

en: Bluemarine
bg: Морско синьо

en: Citrus Blast
bg: Цитрусов взрив

en: Cold Day
bg: Студен ден

en: Mediterrano
bg: Средиземноморски

en: Mercury
bg: Живак

en: Nocturnal
bg: Нощен

en: Olivia
bg: Маслина

en: Pink Plastic
bg: Розова пластмаса

en: Shiny Tomato
bg: Ярък домат

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта
