Tinsel (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Blue Lagoon (Default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Ash
et: Tuhk

en: Aquamarine
et: Akvamariin

en: Belgian Chocolate
et: Belgia šokolaad

en: Bluemarine
et: Taevasinine

en: Citrus Blast
et: Tsitruse oranž

en: Cold Day
et: Külm päev

en: Greenbeam
et: Kiirgav roheline

en: Mediterrano
et: Vahemere sinine

en: Mercury
et: Elavhõbedane hall

en: Nocturnal
et: Öine

en: Olivia
et: Oliiv

en: Pink Plastic
et: Roosa plastmass

en: Shiny Tomato
et: Särav tomat

en: Teal Top
et: Sinakasroheline

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus
