Tinsel (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Blue Lagoon (Default)
hr: Blue Lagoon (Uobičajena)

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje
